להשקיע יחד

בהשקעות של הגדולים

השקעות נדל"ן בישראל החל מ - 100,000 ש"ח 

בקרתא תהנה מהצעות השקעה אטרקטיביות במרחק נסיעה ומתוך הכרות

והתחברות למקום ההשקעה.

הירשם עכשיו ללא כל תשלום או התחייבות ותהנה

מהצעות אטרקטיביות להשקעה בטוחה בנדל"ן!

בקרתא תהנה מהצעות השקעה אטרקטיביות במרחק נסיעה ומתוך הכרות

והתחברות למקום ההשקעה.

הירשם עכשיו ללא כל תשלום או התחייבות ותהנה מהצעות אטרקטיביות להשקעה בטוחה בנדל"ן!

איך זה עובד ?

הרשמה

הרשמה למאגר המשקיעים וקבלת עדכונים על השקעות חדשות שנבחנות ע"י קרתא

בחירה וביצוע

בחירת השקעה מתאימה מתוך מגוון ההשקעות שנשלח למאגר

עדכון שוטף

עדכון שוטף באמצעות האזור האישי באתר המתעדכן בכל שלבי הפרוייקט

מי אנחנו ?

עמיחי ניימן
שותף מייסד ומנכ"ל

יזם, בעשור האחרון צבר עמיחי ניסיון רב בייזום, תכנון וביצוע פרויקטים רבים ברחבי הארץ ובפרט בפרויקטים מורכבים בירושלים הכוללים אלמנטים לשימור מחמיר, דיירים מוגנים והקדשות.
עמיחי משמש כיו"ר קרתא נדל"ן, חברה העוסקת ברכישת והשבחת נכסים למגורים ומסחר בירושלים, בנוסף שותף בכיר בחברת 'התחדשות' העוסקת בייזום וביצוע התחדשות עירונית- תמ"א 38 ופינוי בינוי בירושלים.

רענן קופ 
שותף ויו"ר

ד"ר רענן קופ - רו"ח,.שותף ומייסד של משרד הרו"ח  BDSK, בן-דוד שלוי קופ , פירמת ראיית חשבון ויעוץ עסקי הנמנית עם משרדי ראיית החשבון הגדולים בישראל.

יו"ר וועד מרחב ירושלים של לשכת רו"ח, חבר הועד המרכזי של לשכת רו"ח בישראל. חבר וועד מנהל של תיאטרון "החאן", חבר וועד מנהל של הקמארטה הישראלית, יו"ר וועד "איגוד לוחמי ירושלים", מייסד וחבר וועד מנהל של עמותת "סלע".

 

 

גיוס הון לביצוע השקעות נעשה בהתאם להוראות הקובעות בחוק ניירות ערך, התשכ"ח-1968 ובהתאם אין החברה מתחייבת כי במי מההשקעות שיקודמו על ידי החברה תוכל היא להיענות להצעות השקעה של כל או חלק מהמשקיעים שיודיעו על רצונם לבחון את ההשקעה או להשתתף בה. החברה מחויבת למגבלות הקבועות בחוק; למידע שהיא רשאית להפיץ בשלבים השונים של בחינת ביצוע השקעות; ולקריטריונים אותם היא תקבע, מעת לעת (ויכול ובגין כל השקעה בנפרד), לצורך גיוס ההון הנדרש ובהתאם להוראות החוק. בתמצית, לאחר שהחברה תמצא כי קיימת היתכנות להשקעה חדשה ולאחר שתבצע בדיקות ראשוניות (או אחרת) בהתאם לשיקול דעתה, תפרסם היא (ככל שתמצא שהדבר מתאים בנסיבות הענין) פרסום כללי בדבר כוונת השקעה. פרסום כללי בשלב הראשון לא יכלול (בהתאם למגבלות הקבועות על כך בחוק) נתונים כספיים ואת פרטי ההצעה, לרבות מחיר, ריבית ותשואה צפויה. ככל שיתקבלו אצל החברה פניות של יותר מ-35 מתעניינים, תקבע החברה לעצמה קריטריונים (שיקבעו, בין היתר, בהתאם לאופי ההשקעה; סכום ההשקעה הצפוי; הסיכונים והסיכויים הכרוכים בהשקעה; פרופיל המשקיע; משך הזמן הצפוי להשקעה; ועוד) לצורך "סינון" הפניות, באופן בו החברה לא תמסור פרטים נוספים לצורך בחינת השתתפות בהשקעה אלא לכמות מתעניינים שלא תעלה על 35.