אודות קרתא השקעות

קרתא השקעות היא חברת השקעות פרטית שהוקמה ע"מ לתת הזדמנות למשקיעים להשקיע יחד בפרויקטים גדולים בארץ ובפרט בירושלים.

לחברה התמחות וניסיון רב בהשקעות נדל"ן, השבחת נכסים ויזמות. כל השקעה של קרתא נבחנת בקפידה ומלווה ע"י מיטב אנשי המקצוע

בעלי ניסיון רב הכולל כלכלנים, ועדת השקעות, משרד נדל"ן, עורכי דין, רואה חשבון, אדריכלים ומהנדסים שיבחנו, יפקחו וינהלו את ההשקעה

בפרויקט מבחינה עסקית, משפטית תכנונית וביצועית. רק השקעות שעברו בהצלחה את בדיקות הנאותות המקיפות עוברות לשלב הגיוס.

הקפדה על מצויינות, איכות בלתי מתפשרת ורמת שירות גבוהה נותנת לכם להשקיע את כספכם בהשקעה סולידית ובטוחה בראש שקט.

מי אנחנו

השילוב של הניסיון שלנו בתחום היזמות ובתחום הפיננסי

מוביל להצלחה מנצחת של מקסום הכסף שלכם

הנהלת קרתא

עמיחי ניימן
שותף מייסד, חבר ועדת השקעות

בעשור האחרון צבר עמיחי ניסיון רב בייזום, תכנון וביצוע פרויקטים רבים ברחבי הארץ ובפרט בפרויקטים מורכבים בירושלים הכוללים אלמנטים לשימור מחמיר, דיירים מוגנים והקדשות.
עמיחי משמש כיו"ר קרתא נדל"ן, חברה העוסקת ברכישת והשבחת נכסים למגורים ומסחר בירושלים, בנוסף שותף בכיר ומשמש כמנהל פיתוח עסקי בחברת 'התחדשות' העוסקת בייזום וביצוע התחדשות עירונית- תמ"א 38 ופינוי בינוי בירושלים.

דביר דמרי
שותף ומנכ"ל

מהנדס תו"נ בוגר המרכז האקדמי לב ומנהל פרויקטים מוסמך (PMP) מארגון PMI ארה"ב.
בעשור האחרון דביר ארגן  קבוצות משקיעים לפרויקטים נדלני"ם בארץ ובחו"ל.
לאחר עשור של השקעות מוצלחות בארץ ובארה"ב דביר הגיע להוביל ולנהל את הפעילות של קרתא השקעות.
 
דביר מגיע לקרתא עם עשרות משקיעים מרוצים המעוניינים למנף את כספם באופן בטוח ומאמינים ביכולת של קרתא להיות בית בטוח להשקעותיהם. 

ליווי פיננסי ומשפטי

הצטרף למאגר המשקיעים של קרתא ללא תשלום וללא התחייבות >>

קרתא השקעות בע"מ
כתובת: שדרות הרצל 94, ירושלים
טלפון: 073-7693023
דוא״ל: office@keren-karta.co.il

מוזמנים לביקור

גיוס הון לביצוע השקעות נעשה בהתאם להוראות הקובעות בחוק ניירות ערך, התשכ"ח-1968 ובהתאם אין החברה מתחייבת כי במי מההשקעות שיקודמו על ידי החברה תוכל היא להיענות להצעות השקעה של כל או חלק מהמשקיעים שיודיעו על רצונם לבחון את ההשקעה או להשתתף בה. החברה מחויבת למגבלות הקבועות בחוק; למידע שהיא רשאית להפיץ בשלבים השונים של בחינת ביצוע השקעות; ולקריטריונים אותם היא תקבע, מעת לעת (ויכול ובגין כל השקעה בנפרד), לצורך גיוס ההון הנדרש ובהתאם להוראות החוק. בתמצית, לאחר שהחברה תמצא כי קיימת היתכנות להשקעה חדשה ולאחר שתבצע בדיקות ראשוניות (או אחרת) בהתאם לשיקול דעתה, תפרסם היא (ככל שתמצא שהדבר מתאים בנסיבות הענין) פרסום כללי בדבר כוונת השקעה. פרסום כללי בשלב הראשון לא יכלול (בהתאם למגבלות הקבועות על כך בחוק) נתונים כספיים ואת פרטי ההצעה, לרבות מחיר, ריבית ותשואה צפויה. ככל שיתקבלו אצל החברה פניות של יותר מ-35 מתעניינים, תקבע החברה לעצמה קריטריונים (שיקבעו, בין היתר, בהתאם לאופי ההשקעה; סכום ההשקעה הצפוי; הסיכונים והסיכויים הכרוכים בהשקעה; פרופיל המשקיע; משך הזמן הצפוי להשקעה; ועוד) לצורך "סינון" הפניות, באופן בו החברה לא תמסור פרטים נוספים לצורך בחינת השתתפות בהשקעה אלא לכמות מתעניינים שלא תעלה על 35.